1. Szczegóły oferty pracy
Aktualne oferty pracy

Kierowniczka / Kierownik Sklepu Gdańsk, ul. W. Czermińskiego 4

Szczegóły oferty pracy

  • Numer oferty: PL_ST02625
  • Lokalizacja: 80-174 Gdańsk
  • Obszar: Sprzedaż
  • Forma współpracy: Umowa o pracę
  • Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Twoje zadania

Na stanowisku Kierowniczki / Kierownika Sklepu:

  • odpowiadasz za realizację wskaźników biznesowych,
  • odpowiadasz za wdrożenie i realizację procesów i standardów w sklepie,
  • zarządzasz stanem towaru w sklepie,
  • odpowiadasz za jakość i świeżość produktów,
  • zarządzasz zespołem, planujesz jego pracę, motywujesz pracowników i dbasz o ich rozwój,
  • odpowiadasz za obsługę klientów, pracujesz na sali sprzedaży i przy stanowisku kasowym,
  • dbasz o wizerunek sklepu,
  • reprezentujesz firmę przed urzędami i organami kontrolnymi.

Twoje wynagrodzenie

Na tym stanowisku otrzymasz: 7 660,00 zł brutto.

Nasze oczekiwania

Aplikuj do nas na stanowisko Kierowniczki / Kierownika Sklepu, jeśli:

  • masz wykształcenie minimum średnie,
  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • lubisz pracować z ludźmi,
  • potrafisz efektywnie organizować swoją pracę i zespołu,
  • masz doświadczenie w zarządzaniu sklepem,
  • działasz proaktywnie i zależy Ci na osiąganiu wyznaczonych celów,
  • masz przyjazne podejście do klienta,
  • możesz pracować na dwie zmiany i w weekendy.

To oferujemy

Umowa o pracę od pierwszego dnia Umowa o pracę od pierwszego dnia
Umowa na czas nieokreślony po roku Umowa na czas nieokreślony po roku
Gwarantowane podwyżki stażowe – pierwsza już po roku pracy Gwarantowane podwyżki stażowe – pierwsza już po roku pracy
Karta przedpłacona na zakupy w ALDI Karta przedpłacona na zakupy w ALDI
Możliwości rozwoju Możliwości rozwoju
Prywatna opieka medyczna Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie Ubezpieczenie na życie
Pakiet sportowy Pakiet sportowy

Proces rekrutacji

Złóż aplikację

Kliknij przycisk aplikuj po prawej stronie w tym ogłoszeniu. Wypełnij formularz i załącz CV.

Poczekaj na kontakt

Dzwonimy do wybranych kandydatów i zapraszamy ich na spotkanie rekrutacyjne.

Spotkaj się z nami

Na spotkaniu opowiesz nam o sobie i swoim doświadczeniu. Dowiesz się też więcej o pracy na stanowisku, na które aplikujesz.

Poczekaj na decyzję

Po spotkaniu skontaktujemy się z Tobą i przekażemy Ci naszą decyzję.

O ALDI

Jesteśmy jedną z wiodących firm handlowych w Europie. Od ponad 110 lat sprawiamy, że zakupy są tak proste, jak to tylko możliwe – wszędzie i dla każdego.